Nr katalogowy: 127

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 127

Pejzaż, 1902

olej, płótno; 91 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: JÓZEF RAPACKI 1902 rok