Nr katalogowy: 128

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

Nr katalogowy: 128

Przed obrazem

olej, płótno naklejone na tekturę;
47 x 33 cm ( w świetle oprawy);
sygn. u dołu: W. Wojtkiewicz 1902.