Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)

437
Canzona, 2012 olej, płótno;
50,5 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

438
Dno morskie i niebieskie, 1963 olej, płyta;
23 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

439
Brzeg, 2007 olej, płótno;
64 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

440
Karnawał - Warcaby z Mondrianem, 2012 akryl, płyta;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

441
Kompozycja, 1999 olej, płótno;
38 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

442
Deska drzeworytnicza-dwustronna grusza?;
65 x 44,5 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

501
Akt, 2005 brąz patynowany, podstawa z czarnego kamienia,
wys. 10 cm, wraz z postumentem wys.14 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Aleksander DĘTKOŚ (ur. 1939)

502
Dwie twarze brąz, kamienna podstawa,
wysokość całkowita: wys. 39 cm
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Max Milo (ur.1938) - według

503
Akt kobiecy brąz, podstawa z czarnego kamienia,
wys. 47 cm
Cena wywoławcza. 1 800 zł

601
Talerz dekoracyjny szkło powlekane, malowane; Belgia, Liége,
Verreries de Winner (atelier czynne 1929-1953).
Cena wywoławcza. 3 200 zł

602
Patera szklana w oprawie z brązu szkło szlifowane i rżnięte, brąz złocony;
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

603
Karafka z korkiem szkło przeźroczyste, fasetowane, rżnięte,
rubinowa lazura miedziowa;
Czechy, 1857.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

604
Para świeczników porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

605
Cherubinek na ważce (Lot ślizgowy) Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthala
- Dział Sztuki, model Alberta Caasmanna,
okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 600 zł

606
Elf na ślimaku (Ślimacza poczta) Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthala
okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 600 zł

607
Wazonik ze szlakiem barwnej łuski Zakopane, 2 ćw. XX w.,
Stanisław Gąsienica-Sobczak "Johym"(1884-1942).
Cena wywoławcza. 800 zł

608
Grający na fujarce porcelana biała; nie sygnowana.
Nieustalona wytwórnia europejska, XX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

609
Patera z dekoracją wzorem Fides Niemcy, wytwórnia Villeroy und Boch, Mettlach,
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

610
Fontanna z nimfą - patera dekoracyjna porcelana, matowe farby naszkliwne; wys. ok. 49 cm;
Czechy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

611
Waza dekoracyjna z motywem jesiennych liści Anglia, Burslem, Staffordshire,
wytwórnia Doulton and Co.(Ltd.), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

612
Komplet ceramiczny do ogrodu lub oranżerii - cache-pot na słupku
nie sygnowane, Nieokreślona wytwórnia europejska
- Niemcy?, XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

701
Łopatka do ciasta Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych
Posrebrzanych i Pozłacanych Roman
Plewkiewicz i Co (1886-1935), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 200 zł

702
Paterka art deco wg projektu Julii Keilowej Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J.Fraget, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

703
Cukiernica Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych
Posrebrzanych i Pozłacanych
Roman Plewkiewicz i Co (1886-1935), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

704
Żardiniera mosiądz srebrzony nr fabryczny 1686164;
Paryż, firma Christofle, XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

705
Zestaw sztućców obiadowo-deserowych plater. Warszawa, firma Norblin i Ska
Cena wywoławcza. 5 000 zł

706
Łyżeczka do herbaty liściastej srebro próby 84 sygnowane; waga 9 g.
Rosja, Kostroma, monogram złotnika MN (cyrylicą),
1908-26
Cena wywoławcza. 800 zł

707
Tabakierka w stylu biedermeier srebro próby 13 sygn. (znak złotnika nieczytelny),
wnętrze złocone; waga 104 g.
Wiedeń, 1837
Cena wywoławcza. 2 200 zł

708
Sztućce dla jednej osoby w etui Szwecja, Sztokholm ?, 1793 r.;
nóż - XIX w.
Cena wywoławcza. 2 100 zł

709
Dzbanek do herbaty srebro próby 84 sygnowane; waga 1054 g.
Warszawa, Bracia Hempel, 1905-1908
Cena wywoławcza. 5 000 zł

710
Pojemnik na konfitury z łyżeczkami Paryż, złotnik Etienne-Auguste Courtois, ok. 1834-39;
łyżeczki - ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

711
Cukiernica - koszyczek srebro próby 800 sygnowane; waga 142 g.
Niemcy, Heilbronn, Bruckmann und Söhne,
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

712
Papierośnica srebro próby 84 wewnątrz złocone; waga 225 g.
Moskwa, monogram złotnika MK, 1908-26
Cena wywoławcza. 2 500 zł

713
Herbatnica srebro próby 800 sygnowane;
Hanau, firma Friedricha Reusswiga, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

714
Komplet sztućców obiadowo-deserowych na 24 osoby i środka stołu w kantynie
Paryż, Joseph Bourdon i Dominique Laporte
dla firmy Odiot, ok. 1850
Cena wywoławcza. 38 000 zł

715
Cyborium neogotyckie srebro próby 1 złocone; waga 611 g
Czechy lub Słowacja, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

716
Para kandelabrów srebro, pr. 13;
waga łączna 3090 gr; Wiedeń 1836.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

717
Paterka Frankfurt n/Menem, firma Lazarus Posen
W-we, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

718
Taca prostokątna srebro próby 84 sygnowane; waga 2777 g
Petersburg, złotnik Joseph Nordberg, 1861
Cena wywoławcza. 48 000 zł

801
Broszka złota 31 szt diamentów naturalnych o łącznej masie ok.0,25 ct
I ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

802
Brosza - szpila masa łączna wyrobu 3,850 g,
Europa, I ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 200 zł

803
Pierścionek złoto-srebrny szyna - złoto pr. 0,583.
Polska , lata 1921-31
Cena wywoławcza. 3 000 zł

804
Pierścionek złoty masa całkowita wyrobu 2,150 g
Cena wywoławcza. 4 000 zł

805
Zegarek damski, naręczny złoto białe i żółte, 18 K, waga 70 g.
Francja, Paryż, firma Boucheron, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

806
Broszka złoto - srebrna diament w szlifie brylantowym starym ok.0,27 ct,
złoto pr.0,583,
Austro-Węgry, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

807
Pierścionek złoty diamentowa półrozeta o masie ok.0,22 ct; XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

808
Para podpórek do książek marmur, alabaster, kompozycja metali pokryta
zieloną patyną; szkło;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

809
Patera na wizytówki marmur, kompozycja metali, patynowana;
Cena wywoławcza. 900 zł