Lew DOBRZYŃSKI (1907-1937)

130
Brzeg morza olej, ołówek, płyta; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. DOBRZYŃSKI
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Józef KRZYŻAK (1900-1958)

131
W porcie w Gdyni, ok. 1930 olej, tektura; 31 x 50 cm;
sygn. p. d.: Krzyżak / Gdynia
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Mela MUTER (1876-1967)

132
Stary człowiek przy oknie olej, płótno; 63,5 x 46 cm;
sygn. p. g.: Muter (przetarta)
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Maurycy BLOND - BLUMENKRANC (1899-1974)

133
Kwiaty w wazonie olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. l. d.: M. Blond
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Emil KRCHA (1894-1972)

134
Kwiaty w wazonie, 1941 olej, tektura; 54,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

135
Portret mężczyzny olej, tektura; 39,5 x 66,5 cm;
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman /Bonarka
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

136
Lampa naftowa, ok. 1930 olej, tektura; 14,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. piórkiem p. d.: Olga Boznańska
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

137
Szwoleżerowie polscy w bitwie pod Wagram olej, płótno dublowane; 73 x 112 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak/ 1893
Cena wywoławcza. 230 000 zł

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

138
Targ na placu Bernardyńskim we Lwowie, 1922 olej, płótno naklejone na tekturze
37 x 56 cm
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

139
Szkice hełmów i szabli olej, płótno naklejone na płytę;
25 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

140
Portret Feliksa Happe (?) olej, deska, 46 x 62,6 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Jozsef EGRY (1883-1951)

141
Akt w kąpieli olej, tektura; 34,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Egry Jozsef
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888 - 1931)

142
Akt na zielonym tle olej, płótno, 81 x 61 cm;
sygn. p. d.: K Z;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

143
Portret Marii Malczewskiej z córką Julią, 1888 olej, deska; 41 x 22 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

144
Akt kobiety z rudymi włosami olej, płótno dublowane,
72 x 59 cm;
Cena wywoławcza. 460 000 zł

Leszek PINDELSKI (1902-1939)

145
Pejzaż, 1933 olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: L Pindelski / 1933
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

146
Pejzaż górski, ok. 1960 olej, tektura; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 6 900 zł

147
Pejzaż, ok. 1907 olej, tektura; 32 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW [monogram wiązany]
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Paweł PIOTROWICZ CZYSTIAKOW (1832-1919)

148
Tivoli - źródło w lesie olej, płótno dublowane; 57 x 41,5 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

149
Madonna z Dzieciątkiem olej, płótno dublowane;
118,5 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Eilif PETERSSEN (1852-1928) - według

150
Chrystian II podpisujący akt śmierci Torbena Oxe olej, płótno;
120 x 172 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Nicolaes BERCHEM (1620-1683)

151
Pejzaż z pasterzem i praczką olej, deska,
35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

152
Miniatura - Bruna Rosa farby naszkliwne, porcelana;
8,5 x 6,7 cm (praca w owalu);
na odwrocie nieczytelny wycisk FR ?;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Malarz nieokreślony - krakowski?, wiedeński?

153
Przerwane zaręczyny, XIX w. olej, płótno; 71,5 x 61 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony - monogramista"EK",XIX w.

154
Portret mężczyzny, 1876 olej, płótno dublowane; 79,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: EK (monogram wiązany) / 1876.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Karol KOEANING (1858-1918)

155
Mężczyzna czytający książkę olej, płótno; 51,5 x 30 cm;
sygn. l. g.: Koening Karol
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Malarz nieokreślony francuski?, XVII w.

156
Odpoczynek Diany olej, płótno dublowane;
92,5 x 73,5 cm
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Gilbert BAYES ? (1872-1953)

201
Mężczyzna z kogutem drewno egzotyczne;
Anglia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

202
Dziewczynka w sabotach drewno owocowe,
Holandia?, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

203
Matka Boska z Dzieciątkiem drewno polichromowane;
Europa Północna ?, rzeźba prowincjonalna,
ludowa, XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

204
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane;
Europa Środkowa, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

205
Figura anioła drewno polichromowane, złocone;
Polska? XVIII w. (po późniejszych konserwacjach)
Cena wywoławcza. 8 800 zł

François Alphonse PIQUEMAL (XIX/XX w.)

206
Pierrot i Kolombina brąz, odlew patynowany; marmur;
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

207
Kobieta z gołąbkiem brąz patynowany; wys. 43 cm
Francja, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

208
Pod wiatr brąz patynowany, marmur;
wys. 12 cm, podstawa 7,6 x 10,5 cm.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

209
Śpiąca Ariadna brąz patynowany;
na podstawie sygnatura odlewnika: F. BARBEDIENNE
Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 500 zł

Carl KAUBA (1865-1922)

210
Pastereczka brąz, odlew patynowany, marmur;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 70 000 zł

211
Figurka dalekowschodnia trzon rzeźby drewniany, okładziny
z kości częściowo barwionej;
Japonia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Albert Moritz WOLFF (1854-1923)

212
Wojownik wschodni Niemcy, Berlin, odlew wykonany w firmie
Carla Gustawa Hermanna Gladenbecka, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Salvadore DALI (1904-1989) - według

301
Cykl Benvenuto Cellini "A Paris" druk artystyczny, papier;
19 x 12 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henri MATISSE (1869-1954) - według

302
Tancerka druk artystyczny, papier;
38 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marc CHAGALL (1887-1985) - według

303
Dorkons List druk artystyczny, papier;
30,2 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

304
Les Arenes, 1957 druk artystyczny, papier;
26 x 36 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

305
Dotyk Muzy, 2012 akwaforta, papier;
35,5 x 23,4 (wymiar odbitki)
37 x 25 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

306
Królowa wielu zdarzeń, 2012 akwaforta, papier;
29,4 x 23 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Antoni STARCZEWSKI (1924-2000)

307
Kompozycja 1978/1979 goffrage, papier;
58, 5 x 45,5 (wymiary odbitki),
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Edmund PIOTROWICZ (1915-1991)

308
Statek, 1965 sucha igła, papier;
63,5 x 49,5 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

309
Enigma, 1982 akwaforta, papier;
16,1 x 12,8 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 800 zł