Nr katalogowy: 144

Stefan CZERWIŃSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 144

Ku wieczności, 1931

olej, płótno; 145 x 95 cm;
sygn. p. d.: Stefan Czerwiński/ Warszawa 1931