Nr katalogowy: 145

Stefan CZERWIŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 145

Źródło magii, 1935

ołówek (szkic postaci), olej, płótno; 138, 5 x 97 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Stefan Czerwiński
/ Warszwa/ 1935.