Nr katalogowy: 618

Nr katalogowy: 618

Plakieta porcelanowa z kompozycja kwiatową, w ramie

porcelana, farby naszkliwne; drewniana oprawa;
Niemcy - Austria? lub Francja?, ok. poł. XIX w.