Nr katalogowy: 619

Nr katalogowy: 619

Plakieta porcelanowa z kompozycją kwiatową i muszlami, w ramie

porcelana, farby naszkliwne,
oprawa plakiety drewniana;
Niemcy - Austria?, Francja?, ok. poł. XIX w.