Nr katalogowy: 620

Nr katalogowy: 620

Plakieta porcelanowa z kompozycja kwiatową, w ramie

porcelana, farby naszkliwne, oprawa drewniana;
Niemcy - Austria ? lub Francja?, ok. poł. XIX w.