Nr katalogowy: 128

Tadeusz RYBKOWSKI (1948-1926)

Nr katalogowy: 128

Wiosna, 1915

olej, tektura; 12,5 x 18 cm;
sygn. l. d.: "Wiosna 1915" / Tadeusz Rybkowski