Nr katalogowy: 129

Roman BREINTENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 129

Wyjazd na polowanie, 1937

olej, tektura; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: RBreitenwald 1937