Nr katalogowy: 155

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 155

Scena w typie fete galante - zabawa w ogrodzie

olej, płótno dublowane, 51,5 x 118 cm;
sygn. p.d.: J. C. Moniuszko