Nr katalogowy: 156

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 156

Scena w typie fete galante z gondolą

olej, płótno dublowane, 52 x 134 cm;
sygn. oer. d.: J. C. Moniuszko 1903