Nr katalogowy: 161

Piotr T. POTWOROWSKI (1898-1962)

Nr katalogowy: 161

Plac Zamkowy w Warszawie, ok. 1942

olej, deska; 54 x 79,5 cm
sygn. p. d.: Potworowski