Nr katalogowy: 162

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 162

Pejzaż górski obraz na palecie, 1895

olej, deska; 26,5 x 19,2 cm;
sygn. l. d.: HUziembło / 95.