Nr katalogowy: 122

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 122

Święto Jordanu, ok. 1910

olej, płótno, 43,5 x 60,5 cm
sygn. p. d.: T. Axentowicz