Nr katalogowy: 123

Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż morski z łodziami, 1931

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: S. Jaxa 31