Nr katalogowy: 124

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

Nr katalogowy: 124

Morze, 1935

olej, płótno; 67,5 x 135 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.M.Kasprowicz 1935