Nr katalogowy: 125

M. KRUSZELNICKI, XX w.

Nr katalogowy: 125

Przystań w Puławach

olej, sklejka; 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M.Kruszelnicki