Nr katalogowy: 203

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 203

Portret kobiety z wachlarzem

akwarela, papier, 32 x 23,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. g.: Tadeusz Rybkowski./ 1887.