Nr katalogowy: 204

Hanna RUDZKA CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 204

Przedszkole w Poroninie

olej, tektura, 33 x 48 cm (w świetle oprawy) sygn. p.d. H. Rudzka C. (niebieską farbą), powtórzona z lewej H. Rudzka C. (ołówkiem);