DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 235



Kazimierz ALCHIMOWICZ (1840 - 1916)

Nr katalogowy: 235
Milda, bogini miłości,
Wenus litewska - studium, 1910; olej, płótno, 77 x 75,5 cm; Studium do najsłynniejszego obrazu K. Alchimowicza. Pierwsza wersja kompozycji (ukończo...
Zobacz pełne informacje