Nr katalogowy: 126

Wacław BOROWSKI (1885-1954)

Nr katalogowy: 126

Kościół Karmelitów w Krakowie, 1907

olej, płótno; 97 x 121,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Borowski/ 1907
Cena oferowana 36 000 zł