Nr katalogowy: 127

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 127

Przydrożna kapliczka, 1921

olej, płótno; 74,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bratkowski 921