Nr katalogowy: 116

Arnold GRABONE (1892-1981)

Nr katalogowy: 116

Pejzaż z brzozami, 1958

olej, płótno; 80,5 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d: Arnold Grabone 58