Nr katalogowy: 117

Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927)

Nr katalogowy: 117

Pejzaż górski, 1925

olej, płótno dublowane, 70 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Aleks. Mroczkowski / 1925