Nr katalogowy: 124

Malarz nieokreślony XIX/XX w.

Nr katalogowy: 124

Pejzaż wiejski, 1905

olej, tektura, 19 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: nieczytelnie / 1905