Nr katalogowy: 125

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 125

Pejzaż z Capri

olej, tektura, 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R Bratkowski