Nr katalogowy: 126

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 126

Głowa kobiety - studium Chimery

olej, płótno; 35 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jacek Malczewski / 1910