Nr katalogowy: 147

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 147

Martwa natura z owocami i dzbanem

olej, płótno; 59,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski