Nr katalogowy: 148

Jacques CHAPIRO (1887-1962)

Nr katalogowy: 148

Portret - Martwa natura z portretem Vincenta van Gogha, 1937

olej, płótno; 50 x 73 cm.
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jacques
Chapiro / 5 rue Barrault / 1937 Paris XIII / "Portrait"