Nr katalogowy: 160

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 160

Portret damy, 1893

olej, płótno, 56 x 42,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / april 1893