Nr katalogowy: 161

Edouard SERMON, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 161

Portret Żyda

na odwrocie:
Martwa natura z gipsowym popiersiem Diany
olej, płótno; 54,5 x 39,5 cm;