Nr katalogowy: 167

Malarz nieokreślony polski?, 2 poł. XVIII w.

Nr katalogowy: 167

Matka Boża z Jezusem

olej, płótno; 76 x 59 cm;
Na odwrocie na krośnie napis odręczny:
Bronisława Adanowicza