Nr katalogowy: 168

Johann Hendrik KELLER (1692-1765)

Nr katalogowy: 168

Zeus i Hera, 1759

olej, płótno dublowane; 69,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JH Keller / 1759