Nr katalogowy: 208

KULCZYŃSKA-BARZYCKA, XX w.

Nr katalogowy: 208

Płaskorzeźba z wizerunkami żołnierzy

drewno lipowe?; 61 x 83,5 cm;
sygn. p. d.: Kulczyńska-Barzycka;
Polska, przed 1939