Nr katalogowy: 209

Nr katalogowy: 209

Św. Paweł

drewno lipowe, polichromowane i złocone.
wys. 145 cm; na podstawie złocona inskrypcja:
S.PAULUS. Śląsk (?), 2. ćw. XVII w.