124
Trzy Gracje akwarela, papier, 21 x 29 cm;
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza. 4 000 zł

125
Jabłoń ołówek, akwarela, papier, 22 x 30 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 3 500 zł

126
Kwiaty, 1898 akwarela, ołówek, papier, 33 x 25 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

127
Gołębnik olej, tektura, 12,5 x 21,5 cm
na odwrocie owalny stempel z napisem wokół:
Cena wywoławcza. 15 000 zł

128
Matka z dzieckiem, ok. 1910 olej, tektura, 21,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW.
Cena wywoławcza. 5 800 zł

129
Słoneczniki, 1907 olej, tektura, 23,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 46 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

130
Motyw z Capri olej, płyta; 50 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

131
Normandia - Kanał La Manche olej, deska; 14 x 22 cm
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

132
Santa Maria della Salute w Wenecji olej, tektura, 35,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: St Kamocki
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

133
Portret kobiety w sukni balowej, ok. 1905 olej, płótno, 93 x 61 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

134
Mały Rynek w Krakowie, 1972 olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Józef CHARYTON (1912-1975)

135
Pejzaż olej, tektura; 34,5 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1960 / JCharyton
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Antoni SZYDŁOWSKI (1895-?)

136
Pejzaż olej, tektura, 40 x 68 cm;
sygn. l. d.: Ant. Szydłowski 22 r.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

137
W kawiarni olej, płótno, 70,5 x 58 cm
Obraz wymaga badań, przywołuje skojarzenia
z twórczością Zygmunta Waliszewskliego.
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena sprzedaży 3 100 zł

Leon CHWISTEK (1884-1944)

138
Henryk Balka dyrygent Teatru Lwowskiego - szkic na odwrocie zarys do portretu H. Balki
olej, sklejka; 62,5 x 51,5 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

139
Francja - Panorama miasta olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. l. d.: rzepiński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

140
Las zimą olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 8 600 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

141
Martwa natura olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Władysław JAROCKI (1876-1965)

142
Pejzaż z Harendy, 1944 olej, sklejka, 49,5 x 75 cm;
sygn. l. d.: Wład. Jarocki / 1944
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

143
Pejzaż górski z chatą i góralem, 1895 olej, płótno; 60 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.R. 1895 r.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Stanisław PORAJ-FABIAŃSKI (1865-1947)

144
XXV Rocznica powstania Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie, 1910 olej, tektura naklejona na sklejkę;
96,5 x 62 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Kazimierz OLPIŃSKI (1878-1936)

145
W podróży olej, płótno; 58 x 93 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JK (monogram wiązany) Olpiński
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

146
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków
Cena wywoławcza. 70 000 zł
Cena oferowana 55 000 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

147
Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867 olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
sygn. p. d.: H. Siemiradzki / 1867
Cena wywoławcza. 570 000 zł

148
Żółte chryzantemy w wazonie olej, płótno; 62 x 45 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA
Cena wywoławcza. 1 800 zł

149
Maki w wazonie, ok. 1975 olej, płótno; 53 x 43 cm;
sygn. l. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Wacław BIELAWSKI (1906-po 1939)

150
Róże w wazonie olej, tektura; 39 x 59 cm;
sygn. l. d.: W. Bielawski
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

151
Madonna Sierotek, 1922 olej, płótno; 178 x 126 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1922
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

152
Mężczyzna w meloniku, ok. 1907 olej, płótno; 90 x 64 cm;
sygn. l. d.: VH (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 12 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

153
Bezdomni, 1959 olej, płyta; 42,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman 1959
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

154
Jaz na rzece olej, płótno; 36 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 44 000 zł
Cena oferowana 36 000 zł

Władysław JAROCKI (1879-1965)

155
Pejzaż podhalański olej, płótno; 97,5 x 125,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. JAROCKI
Cena wywoławcza. 29 000 zł
Cena oferowana 22 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

156
Zaloty, 1938 olej, płótno; 62,5 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1938
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Karol MOHR (1902-?)

157
Polowanie par force olej, płótno; 61 x 51 cm;
sygn. l. d.: K. Mohr
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

158
Kasztanka, 1932 olej, tektura; 29 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1932.
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 800 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

159
Spotkanie w lesie, 1926 olej, płótno; 50,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1926
Cena wywoławcza. 15 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Marian Michał WAWRZENIECKI (1863-1943)

160
Handlarka, 1887 olej, płótno; 77 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Wawrzeniecki / 1887.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

161
Przed Janem Kazimierzem, 1906 olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Moniuszko / A.D. 1906
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan WOJNAROWSKI (1815 - ?)

162
Portret Generała Stanisława Wodzickiego olej, płótno;
112,5 x 89 cm.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

163
Modelka w pracowni, 1892 olej, płótno dublowane; 68,5 x 56 cm;
sygn. p. d.: M.W. 1892. Munchen
Cena wywoławcza. 27 000 zł
Cena oferowana 21 000 zł

Aleksiej Alieksiejewicz CHARLAMOW (1840-1925)

164
sygn. p. d.: HA (wiązany monogram), dat.: 27 / 2 / 86
Cena wywoławcza. 390 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

165
Widok miasta portowego olej, płótno; 69,5 x 96 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski

166
Pejzaż marynistyczny olej, płótno; 56,5 x 76,5 cm;
XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Adam MALINOWSKI (1829-1892)

167
Pejzaż zimowy ze sztafażem olej, płótno naklejone na tekturą, 24 x 35 cm;
sygn. l. d.: A. Malinowski 1869.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Giuseppe FORCINIANO` (1862-1919)

168
Dziewczyna z Capri olej, tektura; 29,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Capri / G. Forciniano`
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

169
Madonna z Dzieciątkiem olej, płótno; 100,5 x 74,5 cm.
Kopia obrazu nieokreślonego „pompiera” z XIX wieku.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Karol MILLER (1835-1920)

170
Portret dziewczynki olej, płótno, 48 x 36 cm;
sygn. p. d.: K. Miller
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Philip WOUWERMAN (1614-1668) - przypisywany

171
Para obrazów 1. Scena rodzajowa na targu
olej, płótno dublowane; 43,5 x 34,5 cm
2. Rozmowa przy źródle
Cena wywoławcza. 50 000 zł