Nr katalogowy: 155

Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)

Nr katalogowy: 155

Portret Marii z Popielów Godlewskiej, 1880

olej, płótno; 140 x 94 cm (w świetle ramy)
sygn. l. d.: Czachórski / Grabowczyk 1880