Nr katalogowy: 181

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 181

Portret kobiety w ciemnej sukni - miniatura

gwasz, ołówek, papier;
8 x 6 cm (owal w świetle oprawy);
sygn, p. d.: N. F. (ołówkiem);