Nr katalogowy: 182

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 182

Portret kobiety w białej sukni - miniatura

gwasz, kość; 6 x 4,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
całość w intarsjowanej ramce