Nr katalogowy: 153

Jacques CHAPIRO (1887-1962)

Nr katalogowy: 153

Portret kobiety

olej, płótno naklejone na tekturę,
29,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: Jacques Chapiro
Cena oferowana 4 700 zł