Nr katalogowy: 154

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 154

Głowa kobiety w ludowej chuście

olej, tektura; 35 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: EErb
Cena sprzedaży 6 000 zł