Nr katalogowy: 155

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 155

Głowa wieśniaczki w zielonej chuście

olej, płótno; 30 x 25 cm;
sygn. p. d.: Kaz. Pochwalski
Cena oferowana 2 600 zł