Nr katalogowy: 211

Ugo CIPRIANI (1887-1960)

Nr katalogowy: 211

Kobieta z chartem - rzeźba gabinetowa art deco

figury - metal, metal srebrzony,
wys. 40 cm; dł. 55,5 cm; sygn. na podstawie: U. CIPRIANI
Europa Zachodnia, lata 20./ 30. XX w.