Nr katalogowy: 212

Louis-Albert CARVIN (1875-1951)

Nr katalogowy: 212

Owczarki alzackie - rzeźba gabinetowa art deco

sygn. na obroży: L. CARVIN (sygn. każda z figur);
Francja, lata 20./ 30. XX w.