Nr katalogowy: 140

Roman KOCHANOWSKI (1857-1945)

Nr katalogowy: 140

Gęsiarka, 1881

olej, tektura; 17,5 x 13,5 cm;
sygn. p. d.: R. Kochanowski;
Cena oferowana 10 000 zł