Teodor RYGIER (1841-1913)

211
Teofil Lenartowicz - popiersie, ok. 1900 brąz, odlew patynowany; wys. 25,5 cm;
na podstawie z boku: K. WP. / A
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Claude Michel CLODION (1738-1814)-według

212
Satyr i nimfa brąz, wys. 65 cm; sygn. z tyłu: Clodion
Francja, odlew z przełomu XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

T. FRANK (XIX w.)

213
Kariatyda, 1887 brąz patynowany; wys. 96 cm;
sygn. i dat. na podstawie: 1887.r. T. Frank.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, polski (XX w.)

214
Syrenka warszawska, przed 1939 Władysław Miecznik(1903-1989)?
brąz patynowany, podstawa z szarobrązowego marmuru,
wys. całkowita: 34 cm, wys. rzeźby: ok 29 cm;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Artysta nieokreślony, zachodnioeuropejski?

215
Dziecko baraszkujące brąz złocony; podstawa marmur różowy,
8,5 x 23 x 12 cm.
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henri-Emile ALLOUARD (1849-1929)

216
"Lutiniere" - Nimfa z młodym faunem, lata 90. XIX w. brąz patynowany, 31 x 53 x 27 cm;
sygn. na podstawie: H. ALLOUARD
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Artysta nieokreślony, francuski?, XIX/XX w.

217
Nyks alabaster; 101 cm; koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Artysta nieokreślony, włoski? (XIX/XX w.)

218
Głowa uśmiechniętej dziewczyny alabaster; wys. 23,5 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jerzy WIERZBICKI (ur. 1975)

301
Ramlat Mitan, 2014/2015 z cyklu: The Empty Quarter in Oman, odbitka nr 1/20
fotografia czarno-biała, odbitka srebrowa, papier;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Paweł PIERŚCIŃSKI (ur. 1938)

302
Romb, z cyklu: Portret ziemi kieleckiej fotografia czarno-biała, brom, papier;
16,5 x 20,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

303
Fotogram II/14 fotografia czarno-biała, brom, papier, 30 x 40 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)

304
Czytający + fotele - ciąg dalszy 2, 1976 fotografia czarno-biała, brom, papier;
58 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

305
Wizja Zatoki Manhattanu litografia barwna, papier; 49,5 x 71 cm (odcisk płyty);
sygn. ołówkiem p. d.: T. Łapinski; napis u dołu pod kompozycją
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stanisław SZUKALSKI (1895-1987)

306
Wilczur sucha igła, papier; 17,8 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)
sygn. pod kompozycją ołówkiem: S. Szukalski
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

307
Niewidomi erotomani, 1993 akwaforta, papier, 36,5 x 49,5 cm (odcisk płyty),
53,3 x 78,7 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

308
Rano, 1974 ołówek, karton jasnokremowy; 20,7 x 30,3 cm;
sygn. p. d.: S Ż / rano / 11.6 74
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

309
Kompozycja geometryczna, 1957 ołówek, papier; 29,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
dat. l. g.: 21.9.57
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

310
Postacie fantasmagoryczne długopis, papier; 32 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

311
Chopin, 2010 tusz, papier; 45 x 33 cm (w świetle oprawy);
z prawej u dołu okrągły stempel autorski, wokół którego napis:
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

312
Na krześle, 1956 piórko, tusz, papier milimetrowy;
56,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Józef WILKOŃ (ur. 1930)

401
Trąba słoniowa pastel, papier czarny; 45 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Wilkoń
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

402
Autoportret w kapeluszu, 1998 pastel oleisty, karton; 26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Panek 98
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

403
Świteź pastel, papier; 35 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Świteź/ S Ż
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

404
Forma surrealistyczna, 1985 piórko, tusz kolorowy, papier jasnoszary; 46,5 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Skarżyński 85
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)

405
Kompozycja akwarela, papier; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Orbitowski ? (słabo czytelne).
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946-1999)

406
Pejzaż południowy z cyprysem, 1992 gwasz, papier jasno-szary żeberkowy; 47 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Zbysław Maciejewski oraz dat. : p. d.: 14 IX 92
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

407
Projekt maski Michela ołówek, piórko, tusz,
tempera, karton; 23,8 x 18 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

408
EDO - Autoportret, 2006 akryl, płótno; 24,5 x 18,5 cm;
na odwrocie napis autorski,
Cena wywoławcza. 2 200 zł

409
Postać I - Projekt kostiumu do przedstawienia „Dom na granicy”, 1979 ołówek, piórko, tusz, tempera, karton; 22,9 x 16,2 cm
na odwrocie napis: Dom na granicy (długopisem).
Cena wywoławcza. 1 200 zł

410
Urocza sekretarka z Grelirandii, 1693 ołówek, akwarela, papier; 9,5 x 6,5 cm;
sygn. na odwrocie: "Tarantoga" / Kazimierz Mikulski
Cena wywoławcza. 600 zł

411
Projekt scenograficzny [do Teatru Groteska w Krakowie?], ok. 1963 ołówek, tusz, akwarela, papier;
12 x 19 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

412
Pejzaż, 1954 olej, tektura; 40 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Br / KIERZKOWSKI / 1954.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

413
Martwa natura na zieleni, 1991 olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)

414
Konna przejażdżka, 1977 olej, płótno; 66 x 100 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Korolkiewicz 77
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

415
Ostatnia Wieczerza [Maria Magdalena obmywająca stopy Chrystusowi - tytuł z odwrocia obrazu], 1947 tempera, deska;
31,5 x 72 cm (w autorskiej listwie ramowej);
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

416
Planty krakowskie zimą, ok. 1980 olej, płótno; 73 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 15 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

417
Bez tytułu, 1958 olej, płótno; 58 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: HEN.WóJCIK 58
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

419
Dziewczyna IV, 1990 akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL 1990 / 140 x 80
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)

420
Magdalena, 2015 olej, akryl, płótno, 80 x 99,7 cm;
sygn. p. d.: VGoncharenko 2015 (cyrylicą).
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

421
Moment bez dźwięku olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak
Cena wywoławcza. 60 000 zł
Cena sprzedaży 60 000 zł

Igor WUŁOH (VULOKH) (1938-2012)

422
Pejzaż, 1982 olej, płótno; 80,5 x 60,5 cm
sygn. l. d.: WUŁOH (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (ur. 1924)

423
Ciało II, 1982 olej, płótno; 73 x 60,5 cm.
na odwrocie m.in.: nalepka wywozowa z Gdańskiego Kantoru Sztuki z opisem obrazu.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

424
Samotność, 2003 olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold-K. 2003.
Cena wywoławcza. 24 000 zł
Cena oferowana 17 000 zł

Anatolij ZVEREV (1931-1986)

425
Cerkiew, 1983? olej, tektura; 50 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. u góry: AZ 83? (cyrylicą w obrębie kompozycji)
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Anatolij ZVEREV (1931-1986)

426
Kogut, 1966? olej, tektura; 41,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: AZ 6? 6? (cyrylicą w obrębie kompozycji)
Cena wywoławcza. 6 400 zł

427
Dzień, 1987 olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: WUŁOH (cyrylicą).
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

428
Upadek Ikara, 2009 olej, płótno; 73 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: JulNarzyński 09
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

429
Budujemy dom, 1968 olej, płótno; 96,5 x 130,5 cm;
sygn. p. d. WODYŃSKI
Cena wywoławcza. 6 500 zł