Nr katalogowy: 333

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 333

Czterdziestu męczenników, 1969

olej, płótno, 167 x 92 cm; sygn. i opisany u dołu: (MIĘDZYLESIE) I 41 E.M. DWURNIK 1969 II;