Nr katalogowy: 334

Jarosław MISIAK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 334

Lancelot z jeziora II

akryl, płótno 50 x 61 cm; sygn. p. d.: JM. na odwrocie tytuł i opis autorski